سرمربی تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین این تیم عنوان کرد: ما روی هلمکه حساب باز کرده بودیم و امیدوارم که هر چه زودتر به تمرینات باز گردد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تمرینات آماده‌سازی خود را عصر امروز چهارشنبه در کمپ اختصاصی باشگاه پی گرفت که حواشی آن به شرح زیر است:

 

* هواداران تیم فوتبال استقلال قبل از تمرین ناراحتی خود را از مصدومیت هلمکه بروز دادند و انتقادات زیادی نسبت به خرید بازیکنان خارجی داشتند. در این تمرین بیشتر بحث هواداران روی بازیکنان خارجی بوده که تابحال به عضویت این تیم درآمده‌اند.

 

* ستار همدانی که که در تمرین روز گذشته غیبت داشت امروز در بین اعضای کادر فنی آبی پوشان حضور داشت.

 

* پیش از شروع تمرین اعضای کادر فنی به بازی تنیس فوتبال پرداختند. در بین آنها البته امیر قلعه‌نویی حضور نداشت.

 

* هواداران تیم استقلال در حاشیه این تمرین به حمایت از امیر قلعه‌نویی پرداختند.

 

* سرمربی تیم استقلال قبل از شروع تمرین به مدت پنج دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و ناراحتی خود نسبت به مصدومیت هلمکه بروز داد و تاکید کرد: ما روی این بازیکن حساب باز کرده بودیم که در نیم فصل دوم به ما کمک کند و امیدوارم که زودتر مصدومیتش بهبود پیدا کند.

 

* قلعه‌نویی در این تمرین از بازیکنان خواست تا در بازی تدارکاتی فردا مقابل راه‌آهن مراقب باشند تا مصدوم نشوند و بیشتر استفاده فنی از این تمرین کنند.

 

* بعد از گرم کردن و بازی آقا وسط، مرور کارهای تاکتیکی در دستور کار قرار داشت. پس از آن بازیکنان به بازی فوتبال درون تیمی پرداختند که قلعه‌نویی خود در میانه میدان حضور یافت و به دقت بازی را زیر نظر داشت و نکات لازم را به آنها گوشزد می‌کرد.تاريخ : پنجشنبه دوم بهمن ۱۳۹۳ | 1:19 | نویسنده : بابک نورانی |